Yatak Yıkama

Normal yaşam alanlarındaki temizliklere ek olarak çekyat ve yatak temizleme faaliyetleri sunulmaktadır. Her alandaki eşyaların hijyenik koşullarda yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Yıkama hususunda çok etkili şampuanlar ve vakumlu makineler kullanılmaktadır. Bu konuda taşınmaz olan çekyatların, yatakların temizliği ideal ve nitelikli metotlarla yapılmaktadır. Evlerin, yurtların, otellerin, rezidansların, hastanelerin yataklarının ve çekyatların temizliği hususunda hizmet verilmektedir.

Açılıp kapanabilir özellikli çekyatların üzerinde, sık kullanımlarından dolayı milyonlarca bakteri dokumasında oluşabilmektedir. Bunun için yılda ya da en az 6 ayda bir çekyatların temizliği şart olmaktadır. Bunun için profesyonel hizmet sunan alanlarla irtibata geçilmektedir.

Her Alanda Titizlikle Yatak & Çekyat Yıkama Hizmeti

Birbirinden farklı mekanların ve yaşam alanlarında yer alan yatak ve çekyatların hızlı ve pratik olarak yıkanması için hizmet verilmektedir. Her alanda ve her koşulda titizlikle yatak yıkama faaliyeti ileri teknolojik makinelerle yapılmaktadır. Hijyen koşullarını içeren hastane yatakları, aktif olarak doğal şampuanlarla yıkanmaktadır.

Rezidans ve diğer otel, yurt gibi konaklama alanlarının da yataklar, dikkatle temizlenmektedir. Aynı zamanda evlerde yer alan her yatak ve çekyatın temizlik uygulamasında güvenilir şartlarda hizmet sunulmaktadır. En iyi yıkama ekipleri, belirtilen adreslere kısa zamanda ulaşarak, kirlerden ve lekelerden çekyatlar arındırılmaktadır.