Perde Yıkama Hizmetleri

STOR PERDE YIKAMA

Stor perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmektedir. Stor perde yıkama fiyatları ile uygun çözümler sunan firmamız stor perdelerinizi ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya iş yerinizden alarak hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yıkayıp temizledikten sonra tekrar evinize veya işyerinize perdelerinizi sorunsuz bir şekilde takmaktadır.

TÜL PERDE YIKAMA

Tül perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmektedir.

KUMAŞ PERDE YIKAMA

Kumaş perde  yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır. Kumaş perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmektedir.

ZEBRA PERDE YIKAMA

Zebra Perde Yıkama‘da, Siz değerli müşterilerimiz bize ulaştıktan sona Profesyonel ekibimiz adresinizden Perdelerinizi kendileri söker daha sonra Markalama işlemi yapılır. Stor Perdeleriniz 1 gece kolada bekletildikten sonra kolalanmış perdeleriniz ekiplerimiz tarafından kapalı alanda bol su ve şampuan ile yıkanır.

RUSTIK PERDE YIKAMA

Ağartıcı maddeler bu perdeler özel içerikli olduğu için yıkama esnasında kullanılmamalıdırlar. Bu tür maddeler perdelerin desenleri silmekte ve perdelerin hafif dokusuna zarar vermektedirler. Bu nedenle seçilen deterjanın içeriğine özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Perdeler yıkama konusunda deneyimli kişiler tarafından yıkanmalıdırlar. Rustik perde yıkama işlemi perde deforme edilmeden yapılmalıdır ve işlemlerde sıkma yapılmamalıdır. Sıkma perdenin oldukça kırışmasına ve şeklinin bozulmasına sebep olacak bir işlemdir. Bu perdelerin ütülenmesi sırasında buhar ayarına çok dikkat edilmeli ve kumaşı için uygun olan buhar ayarı kullanılmalıdır.

KETEN PERDE YIKAMA

Keten perde yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız keten perde yıkama hizmetinin yanı sıra zebra perde yıkama ve diğer perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Keten perde yıkama alanı gün geçtikçe genişleyen bir hizmet alanına dönüşmektedir.

KADIFE PERDE YIKAMA

Kadife perde  yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır. Kadife perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmektedir.

 

TAFTA PERDE YIKAMA

Tafta perde  yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır. Tafta perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmektedir.

JAPON PERDE YIKAMA

Japon perde  yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır. Japon perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmektedir.