Çalışma Saatlerimiz08:00 - 20:00

Hakkımızda

Tunceli Mis Halı Yıkama

Tunceli Halı Yıkama bilinçli, uzman ve kaliteleşmiş kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almak için durmadan çalışmaktadır.

Tunceli Halı Yıkama olarak, hedeflerimiz; kaliteden ve güvenden ödün vermeden, dürüst hizmet anlayışıyla sektördeki yerimizi korumak ve daha iyi yerlere götürmek, en önemli amaçlarımız içerisindedir.

Tunceli Halı Yıkama olarak, bu durumda çalışmalarımızı kaliteli ve güvenilir olarak aralıksız sürdürmekteyiz.

“Daima müşteri haklıdır” ilkesinin kökünden hareketle, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kapsamını hızla büyütmekteyiz. Sizlerden almış olduğumuz bu güç ve enerji ile çalışmalarımızı daha ileriye götürmekteyiz.

Tunceli Halı Yıkama sürekli kendini güncelleyip çağa ayak uydurmayı hedef olarak gördüğünden, müşterilerimize hizmet vermenin keyif ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Tunceli Halı Yıkama olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde birey veya kurum gözetmeden tam müşteri mutluluğuna tayanması ilkelerimizdendir.

Tunceli Halı Yıkama olarak sizlere daha verimli daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek için devamlı olarak teknolojik çalışmaları sürdürmekteyiz.

Tunceli Halı Yıkama olarak her zaman duyarlıyız ve sizlere her zaman huzur en iyi hizmet için buradayız…

Kaliteden Ödün Vermeden, Ekonomik Ödeme Koşullarıyla Daima En İyiyi Düşünerek Her Zaman Hizmetinizdeyiz. 

Hizmetlerimiz